Moje podzimní já

21 dní, 21 e-mailů, 21 podzimních ranních zastavení.

Pro radost a spokojenost. I na podzim.

2. běh začínáme 1.11. 2023

Pojďte si každý den ráno dopřát podporu a vzpruhu do nového dne!

Podzim, povinnosti, pošmourno, plískanice, posmrkáváme… světla ubývá, úkolů přibývá…

Co kdybyste měly každé ráno 1 malou radost? Která vás pozitivně naladí i do podzimních dnů? Která vám pomůže vnímat podzim pozitivně, jako období pro sklizeň, dočerpání sil a stažení se více do sebe a dělání více věcí pro sebe? Jako období, kdy můžete s klidem v srdci pouštět nefunkčních věci, přesvědčení i vzorce?

Můžete se zastavit, nadechnout, zamyslet

Lehce si zabilancovat, co vám rok dosud přinesl a co od něj ještě čekáte.

Přináším vám ten nejjednodušší způsob podpory:

21 dní, 21 e-mailů, 21 podzimních ranních zastavení.

V létě jsem ze spontánního nápadu vytvořila e-mailové Moje letní já, kterým prošlo několik desítek spokojených žen.

A na začátku září mě napadlo, proč sobě i vám neudělat radost i v podzimních dnech? A tak přicházím se stejným konceptem (21 dní, 21 e-mailů, 21 ranních zastavení), ale tentokrát laděným do podzimu. Protože příroda je proměnlivá a každá fáze cyklu přináší své dary, ze kterých se můžeme vyživit a posilnit.

REFERENCE NA MOJE LETNÍ JÁ

„Vždy na mě vykouklo z e-mailu něco zajímavého, inspirujícího a přitom někdy tak obyčejného. A přesto zajímavé pojetí toho obyčejného. Krásné zastavení o prázdninách.“

„Příjemný začátek nového dne.“

  „Děkuju, asi si to dám někdy znova. ❤️“

Lenka Dostálová

O mně

Jsem Lenka Dostálová, průvodkyně a podporovatelka žen, pořádám ženské kruhy a setkání, poskytuju relaxační masáže, tvořím kreativní vizualizace na míru a online programy, ve kterých podporuji ženy v tom, aby si našly čas samy na sebe, na svůj odpočinek a péči o sebe, o své tělo, mysl i duši, tak aby byl jejich život spokojenější a naplněnější. 

Mými kurzy již prošlo více než 60 žen.

Ráda budu i vaší průvodkyní. Bude mi ctí a potěšením.

Miluju intuitivní tanec, meditace, jógu, čchi-kung, masáže, procházky, přírodu, čtení a učení, komunikaci všeho druhu, porozumění, klid a soulad. Krásu, vůně, chutě, zvuky, dotyky. Propojení, péči.