Dobrý den,

aktuálně není vypsaný žádný volný kruh.

 

Pokud si přejete bližší informace, přidejte se prosím do FB skupiny Nekonečná cesta

https://www.facebook.com/groups/nekonecnacesta – tam o všem informuji.

Děkuji a přeji pěkný den!

íMilé ženy,

srdečně Vás zvu na své ženské kruhy

O čem moje ženské kruhy jsou? Trochu se v nich tančí, přiměřeně se sdílí, trochu se tvoří a maluje hennou, hodně se odpočívá a relaxuje. A cokoli, co kterákoli z žen právě potřebuje. Protože každý kruh SPOLU-tvoříme.

V přijímající a podporující ženské společnosti.

Jestliže jste na kruhu ještě nebyla, nemáte se čeho bát, všechny aktivity jsou dobrovolné a míra zapojení je jen na Vás a na Vašich momentálních možnostech a potřebách. Hranice si určujete jen Vy sama. 

Kdo jsem já? Lenka Dostálová, prošla jsem facilitátorským kurzem pro průvodkyně žen u Lucie Harnošové, Báry Lapčíkové, Veroniky Velehradské a Zuzky Stránské Vařekové. Miluju koučování, poskytování masáže a tvoření relaxačních vizualizací.

Mým záměrem je přinášet ženám úlevu, větší spokojenost se životem i se sebou, větší vnímavost vůči sobě, svému tělu a svým potřebám, ať už na úrovni těla nebo duše (on v tom není moc velký rozdíl 😉 ).

Ve své facebookové skupině Nekonečná cesta a ve svých online programech podporuji ženy, aby si dokázaly vymezit na sebe čas a aby zavedly do svých běžných dnů drobné změny, které jim vnesou do každodenního života větší vnímavost a všímavost a spolu s nimi větší radost a lehkost.

Těším se na společně strávený čas.

Lenka Dostálová