Ženské kruh - mám se ráda

Milé ženy,

srdečně Vás zvu na své ženské kruhy

O čem moje ženské kruhy jsou? Trochu se v nich tančí, přiměřeně se sdílí, trochu se tvoří a maluje hennou, hodně se odpočívá a relaxuje. A cokoli, co kterákoli z žen právě potřebuje. Protože každý kruh SPOLU-tvoříme.

V přijímající a podporující ženské společnosti.

Jestliže jste na kruhu ještě nebyla, nemáte se čeho bát, všechny aktivity jsou dobrovolné a míra zapojení je jen na Vás a na Vašich momentálních možnostech a potřebách. Hranice si určujete jen Vy sama. 

Milé online podnikatelky a milí online podnikatelé,

nově pořádám také mastermindově-sdílecí kruhy ROSTEME V KRUHU.

Rámec setkání bude tvořit náš společný KRUH – bude svíčka, bude oltář, pro zájemce budou karty, bude společné zahájení a ukončení a bude sdílení. Ale mezi tím budou i mastermindové skupinky.

Za 3 hodiny si tak můžete ulevit v mnoha různých oblastech, poznat nové spřízněné duše a odnést si mnoho inspirace pro své podnikání.

Protože v online podnikání se můžeme někdy cítit docela osamělí.

Protože společnost druhých lidí, kteří řeší podobné problémy jako my, ale kterým naši nejbližší často vůbec nerozumějí, nám může přinést velkou úlevu a obohacení.

A protože jako podnikatelky a podnikatelé si máme co nabídnout i na odborné úrovni. Můžeme se velice inspirovat a podporovat a pomáhat si navzájem vyřešit problémy, které se nám někdy v osamění u klávesnice mohou zdát neřešitelnými.

Stačí vyjít s otevřenou myslí a srdcem ven a potkat se.

Kdo jsem já? Lenka Dostálová, prošla jsem facilitátorským kurzem pro průvodkyně žen u Lucie Harnošové, Báry Lapčíkové, Veroniky Velehradské a Zuzky Vařekové. Miluju poskytovat masáže a tvořit relaxační vizualizace.

Jsem koučka a průvodkyně, online podnikatelka, tvůrkyně relaxačních vizualizací.

Mým záměrem je přinášet lidem úlevu, větší spokojenost se životem i se sebou, větší vnímavost vůči sobě, svému tělu a svým potřebám, ať už na úrovni těla nebo duše (on v tom není moc velký rozdíl 😉 ).

Ve své facebookové skupině Nekonečná cesta a ve svých online programech podporuji ženy, aby si dokázaly vymezit na sebe čas a aby zavedly do svých běžných dnů drobné změny, které jim vnesou do každodenního života větší vnímavost a všímavost a spolu s nimi větší radost a lehkost.

Těším se na společně strávený čas.

Lenka Dostálová