Protože někdy i ta největší vrba, průvodkyně, koučka, mentorka, terapeutka a pečovatelka potřebuje podpořit…

Nabízím ti 3 měsíce online i offline podpory, 3 měsíce, kdy se budeš cítit viděná, slyšená, přijímaná, podporovaná. 3 měsíce, kdy budeš věnovat čas sobě a svým potřebám.

3 měsíce, na jejichž konci budeš trochu jiným člověkem: něco začneš dělat, něco dělat přestaneš. Něco budeš vnímat jinak, budeš se cítit trochu jinak. Více sebou. Ledacos se o sobě dozvíš. Nebudu ti to však říkat já, přijdeš si na to při naší spolupráci sama. A budeš si více stát sama za sebou. 

To vše ale záleží na tom, jak moc budeš ochotná jít skutečně do hloubky a jak poctivě budeš pracovat sama se sebou.

Já ti k tomu nabízím své široké pole možností, technik, praxí, cvičení a zkušeností z koučování, doprovázení, konzultací, masáží, rituálů, včetně celodenního rituálu zavinování. Ale hlavně ze života.

Zajímala by tě taková společná cesta?

Přihlas se, prosím, s radostí ti pošlu další informace.

REFERENCE

“Lenky vedení je pevné a laskavé. Umí vytvořit bezpečný prostor, ve kterém je člověku dobře.”

Jana Neuwerthová Šmýdová

“Ženy neváhejte! U Lenky dostanete báječnou podporou a zabalíte se do péče a klidu, kterou Leni už jen hlasem dokáže poslat 🤗 a pokud máte rádi i lehčí humor ve chvíli, kdy je třeba odlehčit téma, pak je Lenka taky ta pravá 💜”

Jana V.

Na Lence oceňuji, že je opravdu kouč, nikoli poradce, tj. poslouchá, klade doplňující otázky, ale odpovědnost za výsledek mi nechává. Jen to, na co si přijdu sama, pro mě má hodnotu a pak jsem schopná s tím něco dále dělat. Toto lze u Lenky najít. Líbí se mi její klid, pokora, profesionalita!”

Jana L.

“Chtěla bych Lence moc poděkovat za skvělý kurz, který jsem u ní absolvovala. Komunikace Lenky je moc  příjemná, je milá, je jako sluníčko. Informace předává bez zbytečných omáček a řečí kolem,  díky tomu jsou videa tak akorát dlouhá a nepřehlcená.  Na každý email od ní jsem se hodně těšila a rychle si na ně zvykla. O to bylo horší, když kurz skončil a žádný email už nepřicházel. Jednoduše mě to bavilo. Naučila jsem se mnoho nových „technik“, uvědomila si spoustu věcí.  Leni, díky za to! Kurz mohu s čistým svědomím doporučit všem čtyřicítkám, které se chtějí konečně  věnovat taky samy sobě a užít si to!”

Petra H.

“Lenka vyzařuje krásu, něhu, péči a také vnitřní sílu. Tahle kombinace v jedné ženě je ta pravá, abyste se při její masáži cítili v nádherně opečovaní  a hýčkaní a zároveň si dopřáli skvěle profesionálně zvládnutou zručnost. Dotek jejich rukou má v sobě opravdu  krásnou jedinečnou energii. Po její úžasné masáži se budete cítit uvolnění a opečovaní na svém těle i na duši.  Doporučuji a děkuji. ❤️”

Gábina R.

Jsem koučka, průvodkyně, masérka, vrba pro vrby, single matka teenagerky, žila jsem v Lucembursku a ve Španělsku, cestovala po Střední a Jižní Americe, OSVČ jsem od roku 2004, pracovala jsem pro Evropskou komisi a Evropský parlament, pásla ovce, chovala psy, starala se o koně, tlumočila, překládala, testovala IT aplikace, mám za sebou kurzy PPC kampaní, programování, veterinární asistence, tantrických masáží, hromadu online kurzů z Mindvalley, jejich certifikaci Life Coach a Hypnotherapist, několik hromad kurzů z českého i zahraničního onlinu, ať už byznysových nebo mindsetových a seberozvojových…

A toto všechno nabízím jako studnici, ze které si můžeš pro sebe vytáhnout to, co zrovna potřebuješ. A neboj, nezahltím tě. 🙏